امروز یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰

09909777085 021-44385483

سبد خرید

0

ارسال رایگان

روش های ارسال سفارشات

سفارشات به مقصد شهر تهران، از طریق پیک فروشگاه صورت می‌پذیرد. کلیه سفارشات آماده ارسال، در طول هفته از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 تا 17 توزیع میگردند. بدیهی است در روزهای تعطیل رسمی، تحویل سفارش به اولین روز کاری پس از تعطیلات موکول خواهد شد.

سفارشات به مقصد شهر‌های دیگر نیز از طریق باربری‌های مجاز، شرکت پست جمهوری اسلامی ایران و یا شرکت تیپاکس انجام می‌شود. کلیه سفارشات آماده ارسال، در طول هفته از شنبه تا چهارشنبه به صورت روزانه به شرکت‌های اشاره شده تحویل می‌گردد. بدیهی است زمان تحویل کالا به خریداران محترم در ارتباط مستقیم با موقعیت جغرافیایی شهرستان مقصد و اولویت‌بندی ارسال سفارشات توسط شرکت‌های مذکور است.

برای آگاهی از وضعیت سفارشات ارسالی، اطلاعات مربوطه از قبیل شماره رهگیری پست، کد رهگیری مرسولات تیپاکس و نام، شماره بارنامه و تاریخ ارسال توسط باربری مربوطه توسط پیامک و یا به صورت تلفنی در اختیار خریدار گذاشته خواهد شد.

هزینه ارسال کالا تا محل تحویل در تهران و یا تحویل به شرکت­های پست، تیپاکس و باربری برای سایر شهرها تا سقف مبلغ خرید 20.000.000 ريال بعهده مشتری بوده و برای سفارش های بالای این مبلغ ، رایگان می باشد.

در صورتی که ثبت سفارش کالا قبل از ساعت 14:00 روز کاری انجام شود، زمان لازم برای تحویل در تهران و یا تحویل به شرکت­های پست، تیپاکس و باربری برای سایر شهرها 24 ساعت می­باشد.

 

نکات مهم در زمان دریافت کالا:

 در صورتی که ارسال کالا به شهرهای مختلف که از طریق شرکت های حمل و نقل صورت گیرد، مسئولیت یراق ­جو تحویل صحیح و سالم کالا به شرکت حمل و نقل در کوتاه ترین زمان ممکن و اتخاذ حداکثر بیمه ممکن برای کالا می باشد. در صورت بروز تأخیردر ارسال و سایر مشکلات احتمالی توسط شرکت های حمل و نقل مسئولیتی متوجه یراق­ جو نخواهد بود ولیکن حداکثر همکاری جهت رفع مشکل به عمل خواهد آمد. همکاران و مشتریان محترم، به هنگام دریافت سفارش خود از شرکتهای حمل و نقل مربوطه بایستی تعداد اقلام دریافتی، سلامت بسته بندی و بعد از باز نمودن بسته بندی سلامت ظاهری کالا را بررسی نموده و پس از تائید تعداد، صحت و سلامت کالا اقدام به دریافت اقلام نمایند. در صورتیکه کالا دچار تخریب و یا هرگونه مشکل در حین حمل و نقل شده باشد، مشتریان محترم از تحویل گرفتن کالا امتناع نموده و مراتب را بلافاصله به اطلاع فروشگاه یراق­جو برسانند. بدیهی است پس از دریافت و ارائه امضای رسید دریافت کالا از شرکت حمل و نقل که به منزله دریافت صحیح و سالم بودن کالا می باشد، هیچگونه ادعایی در مورد کالا پذیرفته نمی باشد. 


انصراف از خرید:

 فروشگاه اینترنتی یراق ­جو با ارائه اطلاعات کالاهای مختلف سعی بر راهنمایی برای انتخاب مناسب ترین کالای متناسب با نیاز مشتریان محترم نموده است و حتی امکان مشاوره قبل از خرید با کارشناسان مجرب برای مشتریان قرار داده شده است.

با وجود شرایط فوق اگر بعد از خرید و دریافت کالای سفارش داده شده، مشتری قصد انصراف یا تعویض سفارش خود را داشته باشد، این خدمت در صورتی قابل اجراست که کالا توسط مشتری از بسته بندی اصلی و پلمپ شده خارج نشده و به هیچ عنوان استفاده نشده باشد. که البته این موارد باید به تایید کارشناسان فنی یراق­جو برسد. در این حالت مشتری بایستی ظرف مدت هفت روز یراق­جو را از طرق ارتباطی (ایمیل، فرم ارتباط با ما، تماس تلفنی و فکس،) آگاه سازد و کالا را مسترد نماید. لازم به توضیح است که هزینه ارسال عودت کالا به عهده مشتری می­باشد. پس از دریافت محصول توسط یراق ­جو و اطمینان کارشناسان فنی از پلمپ بودن بسته بندی و استفاده نشدن کالا، محصول جدید به انتخاب مشتری برای وی ارسال می شود و یا وجه مربوط به کالای پس داده شده ظرف مدت هفت روز کاری به مشتری باز پس داده خواهد شد.

در صورتیکه کالای برگشتی در شرایط اولیه خود نباشد (از لحاظ بسته بندی، لوازم جانبی، کارت گارانتی، دفترچه راهنما و فاکتور و ...) و مورد تایید کارشناسان فنی یراق­جو قرار نگیرد، مراتب به مشتری اطلاع داده خواهد شد و  محصول مجدد برای مشتری ارسال خواهد شد، در این صورت تمامی هزینه های ارسال محصول به یراق­جو و ارسال مجدد برای مشتری بر عهده مشتری خواهد بود.