امروز یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰

09909777085 021-44385483

سبد خرید

0

پرداخت در محل

روش های پرداخت

1-    پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی:

تمامی کاربران فروشگاه یراق ­جو می‌توانند به هنگام ثبت سفارش، مبالغ مربوطه را از طریق درگاه اینترنتی ارائه شده در فروشگاه یراق­ جو پرداخت نمایند. پرداخت موفق مبلغ کالاها، به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و مسئولین مربوطه در یراق ­جو به محض دریافت اطلاعات حاکی از پرداخت و ثبت سفارش قطعی، کالاهای منتخب را آماده ارسال خواهند نمود.

توجه داشته باشید که تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

2-    واریز به حساب و یا پرداخت کارت به کارت:

خریداران محترم می توانند پس از خرید کالا، هماهنگی­های لازم را با کارشناسان فروش به عمل آورده و مبلغ سفارش خود را از طریق واریز به شماره حساب و ثبت فیش نقدی و یا کارت به کارت از طریق عابر بانک و یا اینترنت بانک به حساب زیر پرداخت نمایند:

شماره حساب: 308302010904

شماره کارت:0126 2026 1011 5892

نام صاحب حساب:سجاد سمیعی زنوزیان

3-    پرداخت در محل تحویل

برای آسودگی و اطمینان بیشتر آن دسته از خریدارانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت کالا پرداخت کنند، یراق­ جواین امکان را فراهم آورده است که در صورتی که آدرس تحویل سفارش آنها، شهر تهران باشد، هزینه را هنگام تحویل گرفتن سفارش، به یکی از روش‌های زیر پرداخت کنند.

 پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل

از آنجا که ماموران تحویل سفارش یراق­ جو دستگاه‏‏‌های کارت خوان سیار (POS) همراه دارند، می‌توان هنگام تحویل سفارش در محل، با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب پرداخت خود را انجام داد.

پرداخت نقدی در محل تحویل

برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل به پرداخت نقدی هزینه سفارش خود دارند، یراق­ جو امکان پرداخت نقدی در محل را نیز فراهم آورده است.